KONTAKT

DRIFT

Mikkel Xavier

Mikkel Xavier

Spillestedsleder

Når du har brug for at vide mere om Walthers generelt, diskutere din musik eller savner svar på noget helt tredie, så er det vores spillesteder du skal fange. Booking henvendelser bedes foregå på mail.

Mail: mikkel@smukfest.dk
Telefon: +45 6161 4118

Martin Kristensen

Martin Kristensen

Eventmanager

Når du har brug for at holde fest på Walthers eller måske bare vil lave et event for dine venner, så er vores eventmanager klar til at tage tage imod din mail eller dit opkald.

Mail: martin@smukfest.dk
Telefon: +45 2737 9734

Julia Sapronova Buur

Julia Sapronova Buur

Barchef

Når du har verdens bedste ide til hvad vi skal nyde i baren eller måske blot en forspørgsel omkring vores sortiment så er det Julia du skal have fat i. Julia arbejder på deltid, så fang hende på mailen.

Mail: walthers@smukfest.dk

BOOKING

Magnus Vad

Magnus Vad

Booker

Urban, Hiphop, Rap og Pop - Det er Magnus meget hjemme i, men booker selvfølgeligt også alt det andet. Skriv endeligt hvis du vil spille på Walthers Musikcafé.

Mail: magnusvad@smukmail.dk

Sarah Daugaard Rose Hansen

Sarah Daugaard Rose Hansen

Booker

Sarah lytter til meget forskelligt, men har en forkærlighed for Pop, Hip Hop og EDM. Alt har interesse og skal have et lyt, så skriv endelig!

Mail: sarah@smukmail.dk

Frederik Mikkelsen

Frederik Mikkelsen

Booker

Frederik snuser rundt i lokalområdet og hvis han ikke allerede har taget fat i dig eller dit band, så tøv ikke med at fange ham på mailen.

Mail: frederik@smukmail.dk

Malu Philbert

Malu Philbert

Booker

Malu har en bred smag og elsker det meste musik, men med en forkærlighed for R&B, pop og rock. Hun mener at der skal være plads til alle former for musikalsk udfoldelse på Walthers og det vigtigste er at der skabes godt samvær og gode fester når der er koncert på cafeen. Tøv ikke med at smide hende en mail, så giver hun et lyt!

Mail: malu@smukmail.dk